V okolici Zadra prodamo stavbno zemljišče v velikosti 805 m2, ki leži 200 m od morja. Parcela je komunalno opremljena, ravna in pravokotne oblike, zato je primerna za gradnjo stanovanj ali apartmajev, lahko pa tudi za samostojno hišo ob morju.
Dodano vrednost predstavlja atraktivna lokacija, zaradi bližine plaže, mesta Zadar (cca 7 km), letališča Zadar (cca 18 km), trajektnega pristanišča (cca 7km), gostinskih lokalov in kulturnih znamenitosti.
Urejen vpis v zemljiško knjigo in brez bremen, prav tako je urejen tudi dostop do parcele. Odlična priložnost za investicijo ali individualno gradnjo!
Prodajo nepremičnine izvajamo v sodelovanju z nepremičninsko agencijo iz Zadra. Več informacij na 041/889-121, Jan Bobnar.
Ponudbeni pogoj: pred ogledom sklenemo pogodbo o posredovanju pri nakupu nepremičnine na podlagi katere se v primeru nakupa nepremičninski agenciji Nepremičnine Kranj d.o.o. plača provizija v višini 2%, ki je povišana za pripadajoči davek na dodano vrednosti. Kupec nosi tudi stroške prevoda prodajne pogodbe. V skladu z zakonodajo Republike Hrvaške kupec plača 3% davek na promet nepremičnin. Ogled organiziramo v sodelovanju s partnersko agencijo, ki zastopa prodajalca nepremičnine.
Aktualno ponudbo nepremičnin si lahko pogledate na naši spletni strani: www.nepremicnine-kranj.si.
Oddamo manjšo pisarno v 2. nadstropju moderno zasnovane poslovne stavbe na obrobju PC Šenčur. V ...
Na območju Bohinja prodamo štiri etažno hišo z zemljiščem, ki omogoča pogled na prelepo okolico in ...
Neposredno ob morju - prva vrsta, prodamo hotel v Diklu, ki obsega 23 hotelskih sob, restavracijo, ...